‍Rodzina, przyjaciele i sąsiedzi pokochają te pomysły na prezenty dla majsterkowicza w Twoim życiu. Niezależnie od tego, czy szukasz wyjątkowych pomysłów na prezent, czy chcesz zaskoczyć swojego ulubionego kucharza nowym nożem, znajdziesz tu coś, co będzie strzałem w dziesiątkę. Istnieje tak wiele wspaniałych sposobów na zrobienie domowych prezentów, a ta lista pomysłów na prezenty DIY tylko zarysowuje powierzchnię! Możesz znaleźć tak wiele lub tak mało, jak chcesz. Wszyscy mamy swoje unikalne zestawy umiejętności i istnieje mnóstwo wspaniałych pomysłów na prezenty DIY, które przemawiają do każdego gustu. Więc na co czekasz? Zaczynajmy:

Zatrzymaj się w dużym sklepie z artykułami piśmienniczymi i długopisami.

Sklepy z artykułami piśmienniczymi i długopisami są pełne świetnych pomysłów na unikalne prezenty, które nie będą kosztować fortuny. To właśnie tam możesz znaleźć karty upominkowe, ręcznie robione kartki, spersonalizowane przedmioty prezentowe i wiele innych. Możesz dostać kilka naprawdę wyjątkowych rzeczy w tych sklepach, zwłaszcza jeśli szukasz wyjątkowych prezentów dla przyjaciół i rodziny. Jeśli nie wiesz, jak zrobić kartę podarunkową, zawsze możesz ją kupić i mieć ją zapakowaną jako piękną ręcznie robioną kartę z twoim imieniem napisanym na niej. Możesz również sprawdzić sklepy internetowe, takie jak Zazzle lub AliExpress, aby uzyskać mnóstwo wspaniałych pomysłów i niedrogich prezentów.

Zrób kartkę wykonaną samodzielnie

Jak zrobić domową kartkę. Zacznij od zebrania kilku materiałów, takich jak papier Scrapbook, koperty, markery i klej. Możesz również chcieć znaleźć jakąś uroczą tkaninę na tył kartki.

1. Narysuj zdjęcie osoby, do której wysyłasz kartkę. Bądź tak szczegółowy, jak to tylko możliwe, abyś mógł później odrysować obraz na kartce.

2. Odrysuj obrazek na papierze do scrapbookingu. Upewnij się, że prześledzisz obraz od tyłu kartki, aby nie pominąć żadnych szczegółów.

3. Wytnij obrazek i przyklej go na papier do scrapbookingu.

4. Napisz spersonalizowaną wiadomość na odwrocie karty. Ta część zależy od Ciebie; możesz być tak sentymentalny lub głupi, jak chcesz.

5. Włóż kartkę do koperty i wyślij ją do osoby, którą kochasz!

Wyślij kwiaty z kartką okolicznościową DIY

Istnieje nieskończenie wiele sposobów, aby przejść z tym jednym. Możesz wybierać spośród prostych projektów bukietów lub tworzyć własne. Możesz użyć dowolnego rodzaju kwiatów, ale polecamy róże do tego prezentu. Jeśli nie wiesz, jak zrobić bukiet kwiatów, zawsze możesz kupić go w sklepie i wysłać jako prezent. Jeśli chcesz wysłać kwiaty w innym stylu, sprawdź te piękne pomysły na bukiet ślubny DIY .

Zaskocz swojego ulubionego kucharza nowym nożem kuchennym

Jak dać prezent, który zaskoczy twojego ulubionego kucharza. Oto kilka pomysłów. Zacznij od ustalenia, jakim typem kucharza jest twój ulubiony kucharz. Możesz z nimi gotować, pójść na zajęcia z gotowania lub po prostu usiąść do kilku domowych posiłków, kiedy tylko chcesz się zrelaksować. Gdy już wiesz, jakim kucharzem są, polecamy dać im te pomysły na prezent. Czy masz ulubione narzędzie do gotowania, którym uwielbiasz rozpieszczać swoich bliskich? Nowy nóż kuchenny to świetny sposób, aby to zrobić. Nóż szefa kuchni jest niesamowity do siekania warzyw i świetne narzędzie do cięcia chleba. Jeśli chcesz przejść dodatkową milę, możesz również kupić noże do różnych etapów gotowania, takie jak ząbkowany nóż do obierania ziemniaków lub Santoku do cięcia owoców.

Podaruj idealny prezent dla gospodyni

Jeśli szukasz prezentu dla gospodyni, nie możesz się pomylić z tą listą. Od pomysłów na wystrój domu po gadżety kuchenne i wiele, wiele więcej, znajdziesz na tej liście coś, co twoja hostessa pokocha. Niezależnie od tego, czy chcesz podarować spersonalizowaną papeterię, czy też luksusowy prezent w postaci indywidualnie dopasowanego garnituru, oto kilka świetnych pomysłów na prezent dla gospodyni.

Prezenty dla gospodyni są zawsze doceniane, zwłaszcza w specjalnym dniu gospodarza. Aby stworzyć idealny prezent dla gospodyni, stworzyliśmy listę pomysłów na prezenty dla gospodyni, która uwielbia gotować, robić zakupy, oglądać telewizję lub po prostu spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

Zrób swoim bliskim przytulny koc

zy to dla partnera, czy dla dzieci, koc jest zawsze świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Możesz użyć wielu różnych rodzajów tkanin na koce, ale dla tego pomysłu na prezent polecamy wełnę, ponieważ jest przytulna i ciepła. Czego potrzebujesz, aby zrobić przytulny koc. Będziesz potrzebował koca, poduszki i kolekcji ładnej przędzy lub tkaniny. Przędza lub tkanina powinna wystarczyć do wykonania dwóch pełnowymiarowych kawałków. Możesz użyć bawełny, wełny lub kombinacji obu. Możesz również użyć tego koca jako dywanu wewnętrznego / zewnętrznego lub jako siedzenia lub podnóżka dla sofy. Podczas gdy możesz użyć tego jako dywanu wewnątrz / na zewnątrz, jest to również naprawdę ładne jako koc.