Pracownia Urody w Poznaniu to gabinet kosmetyczny dla kobiet, które od zawsze marzyły o przepięknej, pozbawionej drobnych defektów i pierwszoplanowej urodzie. Jesteśmy doświadczonym, ale liczącym się nie tylko w Poznaniu, ale też całej Polsce salonem kosmetycznym. Mamy wieloletnie doświadczenie, a do naszych Klientek zawsze podchodzimy profesjonalne i indywidualne.

Kosmetyczka w Poznaniu

Pracownia Urody to idealne miejsce do wykonywania zabiegów i usług kosmetycznych. W naszej ofercie poza przedłużaniem rzęs oferujemy usługę depilacji twarzy i ciała, manicure hybrydowy oraz pedicure. Poznaj zabiegi kosmetyczne oferowane w naszym salonie.

Przedłużanie rzęs
https://www.gabinet-dla-ciebie.pl/przedluzanie-rzes/

Przedłużanie rzęs to najpopularniejszy wśród kobiet zabieg, który pozwala na podkręcenie ich i stworzenie efektu objętościowego. Prostym i skutecznym sposobem na podkręcenie rzęs jest dwufazowe przedłużanie rzęs. Przedłużanie i korygowanie rzęs to dwa nieodłączne pojęci, które sprawią, że Twoje rzęsy będą prezentować się idealnie! Energiczne, włoskie rzęsy i mocny intensywny kolor, idealnie na co dzień!

Makijaż permanentny

Zabieg makijażu permanentnego jest zabiegiem nieinwazyjnym, bezbolesnym, niezainteresowanie powoduje obrzęk i zmiany fizjologiczne w skórze. Polega na nanoszeniu pigmentu w kolorystycznie dobranych barwach. Pigmentacja skóry to jedna z najbardziej popularnych metod korekty defektów. Wykonywana jest ona tradycyjnie w gabinecie kosmetycznym. Makijaż permanentny może być uważany za formę mikropigmentacji, która polega na wszczepianiu mineralnego lub organicznego pigmentu do skóry właściwej, czyli drugiej warstwy tkanki skórnej. Ma on przypominać konwencjonalny makijaż, ponieważ w przypadku tatuaży kosmetycznych można go łatwo zmyć wodą i kosmetykami.

Salon kosmetyczny Pracownia Urody
ul. Jarochowskiego 48a
60-264 Poznań